Targi MEDICA w Dusseldorfie to jedno z największych wydarzeń targowo-konferencyjnych na świecie w branży medycznej, zrzeszające ponad 4900 wystawców i ponad 130.000 odwiedzających. Targi MEDICA to również świetna okazja do nawiązania międzynarodowej współpracy handlowej czy naukowej.

Firma HUR to lider w dziedzinie rehabilitacji seniorów, oferuje profesjonalny sprzęt medyczny, urządzenia do fitnessu i akcesoria gimnastyczne. HUR nie tylko zapewnia seniorom sprawdzony plan treningowy obejmujący ćwiczenia rehabilitację oraz elementy odnowy biologicznej ale również innowacyjne skomputeryzowane rozwiązania treningowe światowej klasy, dostosowane do wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania! Szczególny nacisk kładzie na zapobieganie chorobom poprzez propagowanie aktywnego trybu życia wśród seniorów.

Na targach Medica 2017 firma HUR zaprezentowała  swoje wiodące produkty do treningów siłowych z serii HUR Smart Active i HUR Smart Balance, dodatkową uwagę poświęcając nowościom: tabletowi HUR FreeTrainer i unowocześnionej platforie do testowania rónowagi – HUR SmartBalance.