SIŁOWNIA INTEGRACYJNA

WYPOSAŻONA W MASZYNY UŁATWIONEGO DOSTĘPU

PLAN SIŁOWNI UŁATWIONEGO DOSTĘPU

Siłownia integracyjna została stworzona z myślą o użytkownikach o bardzo różnym stopniu sprawności. Urządzenia nadają się dla osób z niepełnosprawnością i mogą być przez nie bezpiecznie użytkowane. Schodzenie i wchodzenie na maszyny jest ułatwione. Między maszynami pozostawiono wystarczającą ilość miejsca do manewrowania wózkiem inwalidzkim czy kulami.

Linia urządzeń HUR Premium spełnia wymogi współczesnej ergonomii. Maszyny są zaprojektowane tak, aby zajmować jak najmniej miejsca a jednocześnie być łatwo dostępnymi i wygodnymi dla użytkownika.
Nasze innowacyjne urządzenia z linii maszyn Ułatwionego Dostępu (Easy Access Machines) oferują zaawansowane opcje dla użytkowników o ograniczonej sprawności. Ucieleśniają one najnowszą myśl technologiczną w dziedzinie rehabilitacji osób starszych, nie pomijając przy tym kwestii estetyki i designu.

Siłownia na zdjęciu wyposażona jest w maszyny ułatwionego dostępu, które przy uwzględnieniu potrzeb osób niepełnosprawnych są wciąż w pełni funkcjonalne.

<iframe width="980" height="597" src="https://www.youtube.com/embed/VlnghIvAYJs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>