MOJA HISTORIA

POZNAJ HISTORIE OSÓB, KTÓRE DZIĘKI ROZWIĄZANIOM HUR ZMIENIŁY SWOJE ŻYCIE!

prawdziwe historie HUR

PANI LILIANA

Dziś mogę robić rzeczy, których nie robiłam od lat. Życie jest wspaniałe!

Pani Lilina przed rozpoczęciem treningów została poddana testom sprawnościowym. Swój próg bólu oceniała na 4 (w skali 0-4). Nie była w stanie przejść więcej niż 2km. Po sześciu miesiącach treningów na urządzeniach HUR przy częstotliwości 2 razy w tygodniu jej próg bólu spadł z 4 do 1, ból podczas spoczynku zmniejszył się z 9 do 1. Na dzień dzisiejszy jest w stanie bez trudu przejść 4km!

prawdziwe historie HUR

PANI ZUZANNA

Zaledwie po 2 miesiącach treningów wróciło 80% sprawności a według lekarzy miało to zająć nawet 15 miesięcy!

Moje pierwsze treningi rozpoczęłam po operacji raka piersi. Regularne ćwiczenia na dostosowanym dla mnie obciążeniu pomogły mi wrócić do pełnej sprawności!
W tym roku złamałam rękę w trzech miejscach. Gdy tylko mój lekarz wyraził zgodę wróciłam do treningów z HUR!
Dzięki regularnym ćwiczeniom i pomocy doświadczonego personelu postępy były tak duże, że po 2 miesiącach wróciło 80% sprawności! Z moim fizjoterapeutą widuję się już tylko raz w miesiącu a treningi na maszynach HUR zachwalam wszem i wobec!

prawdziwe historie HUR

Mr Roger Smith

Zaledwie po 6 miesiącach treningów czucie w nogach zaczyna wracać!

„13 lat temu zapadłem na udar mózgu i od tamtego czasu mam sparaliżowane ramię i nogę. Z początku do treningów podchodziłem sceptycznie, ponieważ mój stan nie zmienił się od 13 lat. Jednak po pewnym czasie polubiłem ćwiczenia na maszynie odwodząco-przywodzącej bo dzięki ogranicznikom zasięgu mogłem obie nogi trenować osobno. Poczułem, że w mojej nodze odzywa się jakieś życie, a po 6 miesiącach treningów mogę powiedzieć, że czucie wraca!”

HUR – SIŁA NA DŁUGIE LATA