O FIRMIE

„To co napawa nas dumą to nasz wkład w ogrom fantastycznej pracy jaką codziennie wykonują nasi Klienci.
Pracy, która zmienia ich życie i poprawia jego komfort niezależnie od miejsca w jakim żyją.”

Lena Karjaluoto, Dyrektor Generalny HUR

NASI KLIENCI DOKONUJĄ CUDÓW KAŻDEGO DNIA

Sprzęt do rehabilitacji HUR jest produkowany w Finlandii i sprzedawany w 30 krajach na całym świecie przy współpracy z międzynarodową siecią dystrybutorów. Produkty HUR są owocem badań prowadzonych na Uniwersytecie Technologicznym w Helsinkach 1989 r. Od tego czasu nasi specjaliści pozostają w ścisłym kontakcie z badaczami a najnowsze odkrycia i wspólne wnioski są na bieżąco wcielane w życie przy produkcji sprzętu i oprogramowania, tak, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość w oparciu o najnowszą technologię. Urządzenia HUR spełniają najwyższe standardy w trosce o satysfakcję Klienta.

Certyfikaty:
ISO 13485:2003
ISO 9001:2008
Wszystkie urządzenia HUR posiadają również certyfikat dotyczący wyrobów medycznych zgodnie z dyrektywą 93/42/UE.

NASZA MISJA

Firma HUR jest liderem na rynku rehabilitacji i wellness dla aktywnych seniorów i osób powyżej 40 lat. Naszą główną misją jest dostarczanie najlepszych produktów i rozwiązań treningowych dla zachowania siły i długowieczności. Przyczyniamy się do rozwiązywania społecznych i ekonomicznych problemów wynikających ze starzenia się społeczeństwa, wpływamy na poprawę jakości życia seniorów, obniżając tym samym społeczne koszty związane z opieką nad osobami starszymi.

Co tak naprawdę robimy?

46% osób powyżej osiemdziesiątego roku życia nie jest w stanie podnieść więcej niż 5kg. Jak pokazują badania podstawą utrzymania kondycji w podeszłym wieku jest uprawianie sportu. Wszyscy zasługujemy na prowadzenie godnego, samodzielnego i długiego życia. Niestety, problemy społeczne takie jak otyłość, cukrzyca, depresja, demencja starcza i choroby serca utrudniają osiąganie tych celów. HUR staje naprzeciw tym wyzwaniom proponując najlepsze rozwiązania treningowe dla celów rehabilitacyjnych, utrzymujące naszych Klientów w zdrowiu i dobrej kondycji na długie lata.

HUR – SIŁA NA DŁUGIE LATA